0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Список новин

Моделі нового покоління смарт-годинника Samsung Galaxy Watch Active2 вже знаходяться на складах в Україні та доступні для замовлення.


Новий смарт-годинник Samsung Galaxy Watch Active2 отримали великий екран, що настроюється, оновлений стильний дизайн і вдосконалений функціонал, спрямований на турботу про здоров'я. Новинки доступні у варіантах з діаметром циферблату 44 мм і 40 мм, а також у двох варіантах обробки корпусу: легкому алюмінієвому з практичним ремінцем з фтореластомера (FKM) та преміальному сталевому зі шкіряним ремінцем. Знімний браслет може бути легко замінений на будь-який інший, що підходить під стиль одягу і настрій. Зображення на дисплеї можна налаштувати автоматично за допомогою алгоритму підбору кольору My Style1, для чого достатньо завантажити фото свого образу до Galaxy Wearable і вибрати один з п'яти колірних стилів.


Родзинка новинки – цифровий сенсорний безель, за допомогою якого можна легко та зручно переміщатися по меню та керувати функціями годинника. Super AMOLED дисплей з роздільною здатністю 360 x 360 пікселів захищений ударостійким склом Corning Gorilla Glass DX+. Комунікаційні можливості даних смарт-годин визначаються наявністю інтерфейсів Bluetooth, Wi-Fi b/g/n, NFC, A-GPS. На тильній стороні Galaxy Watch Active2 встановлені вдосконалені датчики, здатні зчитувати дані ще швидше, завдяки чому користувач отримує актуальну інформацію про фізіологічні показники свого організму.


Смарт-годинник Galaxy Watch Active2 дозволяє відстежувати більше 39 типів тренувань, сім з яких активуються автоматично – у тому числі біг, ходьба, їзда на велосипеді, плавання, веслування, еліптичний тренажер та динамічні тренування. З оновленою функцією Running Coach користувач може визначати швидкість бігу в режимі реального часу і вибирати будь-яку з семи програм для заняття. Крім того, годинник Galaxy Watch Active2 здатний відстежувати рівень стресу та аналізувати сон, допомагаючи збалансувати режим засинання та пробудження.


Captcha

Схожі новини
01.03.2020

Сьогоднішній легпром рясніє різними проектами в одяговій, взуттєвій, текстильній галузях — виробляти..

01.03.2020

Моделі нового покоління смарт-годинника Samsung Galaxy Watch Active2 вже знаходяться на складах в Ук..

01.03.2020

Винятково гарний, надзвичайно розумний: підкаже тобі те, що потрібно саме в цей момент, саме тут.Жит..