0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

У цьому розділі ми публікуємо відповіді на запитання, що часто ставляться.Ви можете замовити товар на сайті, після чого Вам зателефонує (зв'яжеться з Вами в Viber або Telegram) наш оператор й обговорить усі деталі замовлення. Або ж Ви можете зробити замовлення телефоном  за номером
+38 (068) 698-20-20.

Час роботи операторів:
в будні дні з 9:00 до 18:00,
субота  - з 10:00 до 16:00.
Неділя та святкові дні - оператори не працюють.

Інтернет-BAZzZAR ™ тісно співпрацює з національним оператором "Нова Пошта". Ви можете замовити доставку товару по всій Україні в будь-яке відділення Нової Пошти. Або ж замовити доставку Вашого замовлення кур'єром даного оператора.

При замовленні товару з доставкою в межах Апостолівського району, Ви можете скористатися послугами нашої власної служби доставки BAZzZAR-Express. Переваги в тому, що Ваше замовлення буде доставлено Вам у руки день в день в будь-який з населених пунктів Апостолівського району.

При оформленні замовлення, Вам буде запропоновано сплатити повну вартість обраного Вами товару безготівковим платежем через Національний платіжний сервіс UAPAY за технологією "Безпечна Угода", включаючи вартість доставки замовлення. Звертаємо Вашу увагу, що спосіб оплати "післясплата" (готівкою при отриманні замовлення) доступний не для всіх товарів представлених на сайті.
Товари, замовлені з доставкою Новою Поштою, будуть доставлені Вам на умовах даного оператора. Відправка товару з магазину відбувається того ж дня, якщо замовлення було зроблено до 14:00, в іншому випадку - на наступний день. Товар, який був доставлений у відділення Вашого населеного пункту, може бути отриманий згідно чинного графіка роботи відділень Нової Пошти. При отриманні замовлення потрібно мати при собі документ, що засвідчує Вашу особу або мобільний телефон з номером, який зареєстровано на Інтернет-BAZzZAR ™.

Доставка товару службою BAZzZAR-Express виконується в день замовлення, за умови що замовлення було зроблено до 16:00 в будні дні або до 14:00 у вихідні дні. В іншому випадку, доставка виконується наступного дня. Деталі обговорюються з оператором BAZzZAR ™.

Звертаємо Вашу увагу, що на BAZzZAR™ окремо представлені товари, що доставляються безпосередньо з фабрик виробника, розміщених в інших країнах (США, Швеція, Великобританія, Польща, Китай). Така інформація обов'язково представлена ​​на сторінках таких товарів. Зазвичай, термін поставки товарів покупцеві з-за кордону становить не більше 20-30 днів.