0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Про 95kr

BAZzZAR™ - маркетплейс, все более набирающий популярность в Украине

 

95kr - не просто інтернет-магазин.

Це маркетплейс, який все більше набирає популярності в Україні.

    

  Так, є сьогодні таке новомодне слово «маркетплейс» - онлайн-торговельний майданчик, на якому одночасно представлено безліч продавців та значно більша кількість товарів. Простіше й інакше кажучи, - це ринок або базар в інтернеті/

 

 На сайті представлена різноманітність пропозицій, зосереджених в одному місці: широкий вибір одягу та якісного взуття, продукти харчування на будь-який смак та напої, доступні ліки та засоби догляду за тілом, техніка, товари для саду, для дому, для захоплень, корми для тварин тощо …

 

  95kr – сайт із комплексним та сучасним підходом до шопінгу. На 95kr обов'язково знайдеться бажаний товар за доступною ціною. З доставкою кур'єром або в інший спосіб. З гарантією та можливістю повернення. При цьому наш клієнт обов'язково має отримати задоволення від покупок.

 

 Погодьтеся, значно простіше робити всі покупки в одному місці. При цьому свідомо розуміючи, що купуєте в ретельно обраних продавців з високим рейтингом. Ніж щоразу шукати хорошого постачальника. Тим паче, що 95kr пропонує низькі ціни, зручні способи сплат, швидку доставку товарів. Так, переважно доставку виконують прямо в день замовлення..

 
  Адміністрація маркетплейсу перш за все обумовлює з продавцями юридичні аспекти щодо гарантій якості, повернення грошей, кінцевої відповідальності всіх сторін, таким чином формуючи початкову довіру покупців.

 

 Сайт, на якому представлено все, щоб зробити всі необхідні покупки, не виходячи з дому. 

 

  Цільовий покупець на 95kr заощадливий і вибагливіший до якості. І на це тут зважають ще на етапі формування каталогу товарів. У свою чергу, торговий майданчик 95kr надав покупцеві різноманітні інструменти для пошуку, фільтрації та порівняння товарів.

 

  Тут немає настирливих реалізаторів. Ви приймаєте рішення про покупку самостійно, або на підставі реальних відгуків інших покупців. І Вам також пропонується брати участь у формуванні думки про продукт та його продавця. А 95kr, заручившись Вашою згодою, готовий повідомити Вас про нові надходження товару та щонові акції.

 

 До речі, більшу частину завдань у супроводі клієнта бере на себе платформа 95kr, перебуваючи на зв'язку з клієнтом по телефону або в Viber. Продавці в свою чергу підтримують актуальність каталогу товарів, забезпечують доставку. А за бажання покупця, продавці також допомагають клієнту визначиться із замовленням. Спільно з адміністрацією маркетплейсу 95kr продавці супроводжують клієнта в питаннях гарантії чи повернення товару.

 

  На 95kr вважають ефективність не кількістю замовлень, а кількістю позитивних відгуків про товари, продавців та маркетплейс в цілому. І оскільки 95kr відповідає і за себе, і за продавців, тут прагнуть щоб однаково високу якість забезпечували як платформа, так і представлені на ній постачальники.

 

  95kr забезпечив сервіс буквально на кожному етапі. Вам лише залишається насолодитися покупками з улюбленим гаджетом у руках: вдома чи на роботі, на відпочинку чи на дачі, вдень чи вночі. Усюди! Завжди!

 

  Приємних покупок на 95kr!